top of page

English Summer Camp UNFORGETTABLE JOURNEY

3 - 7 lipca 2023 

Półkolonie w języku angielskim dla dzieci w wieku 9 - 14 lat

Niezapomniana przygoda…/ Unforgettable journey…

 

Zapraszamy na niezapomnianą podróż dookoła świata! Podczas tegorocznego turnusu językowego będziemy poznawać różne kraje i kontynenty - odkryjemy lokalne gry i zabawy, opowieści, legendy oraz tradycje, poznamy świat mody jak również doświadczymy danego kraju “od kuchni”. W ciągu jednego tygodnia odwiedzimy Brazylię, Włochy, Irlandię & UK, Japonię oraz wybrane kraje kontynentu afrykańskiego. 

cena 999 zł | osoba


English Summer Camp
Półkolonie w języku angielskim

Przez cały tydzień komunikujemy się z dziećmi wyłącznie w języku angielskim. Naszym założeniem jest nauka poprzez słuchanie oraz praktykę języka, gdyż właśnie takie podejście pozwala przełamać językowe bariery i otworzyć się na komunikowanie w obcym języku.

Półkolonie skierowane są do dzieci, które dobrze rozumieją język angielski oraz potrafią prowadzić konwersację na poziomie dobrym, np. w zrobić zakupy w sklepie, kupić bilet na autobus, etc. Każdy zgłoszony uczestnik będzie miał zaaranżowane krótkie spotkanie online w celu określenia poziomu znajomości języka - to pomoże prowadzącym właściwie dobrać rodzaj i zakres aktywności. 

UWAGA! Poziom znajomości języka będzie decydującym czynnikiem przy tworzeniu grupy.

416A8580.jpg
416A0217.jpg

Blisko natury

Poza możliwością ciągłego kontaktu z językiem angielskim, dzieci będą miały również możliwość przebywania na świeżym powietrzu, w otoczeniu lasu Antoniuk.

Naszym celem jest budowanie więzi z naturą, aktywność fizyczna, doświadczanie wspólnoty w grupie oraz kosztowanie dobroci którą oferuje las i świeże powietrze, co jest niezbędnym warunkiem fizycznego i psychicznego dobrostanu każdego dziecka.

Prowadzące

Kasia Timofiejew - rozmiłowana w naturze działaczka społeczna, edukatorka leśna, certyfikowany lider Forest School, trener, life coach. Koordynator oraz wolontariusz w projektach z dziećmi, dorosłymi jak również osobami niepełnosprawnymi na szczeblu regionalnym oraz Unijnym. Pomysłodawczyni i prowadząca Drużynę Puszczyka. Dyrektorka Leśnej Szkoły Puszczyk.

Simone Pereira dos Santos -  pochodzi z Brazylii, od kilku lat mieszka w Polsce, natomiast ponad 13 lat spędziła w Wielkiej Brytanii. Jej przygoda pracy z dziećmi rozpoczęła się już w średniej szkole i stała się jej życiową pasją. Simone jest native speakerem i uczy języka angielskiego m.in. w Leśnej Szkole Puszczyk.  

a 40x50.jpg

Zgłoszenia 

​Wyślij zgłoszenie na English Summer Camp poprzez formularz dostępny poniżej.

 

Prosimy o podanie jak najwięcej szczegółowych informacji przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego. 

 

Liczba miejsc ograniczona - grupa maksymalnie 12 osobowa. 

 

Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z Kasią: 

 

kasia@szkola.puszczyk.edu.pl | 699 677 197

bottom of page