top of page

Adres zbiórek i lokalizacja bazy

Baza terenowa Fundacji trzy czte ry!

Osowicze dz.63/23 - dojazd od strony os. Zawady, ulicą Lodową do granic miasta, następnie pierwsza żwirowa droga w prawą stronę. Następnie zostawiamy samochody tuż przy pierwszym zakręcie w prawą stronę. Idziemy do końca drogi do bazy pieszo.

 

Dzieci przywozimy do bazy najpóźniej do godz 9.45

Rodzice powinni być przygotowani na to, że odbierane przez nich dzieci będą brudne, może mokre :)))

Jak się przygotować do udziału w półkoloniach?

Półkolonie maja charakter terenowy, oznacza to, że dzieci spędzają czas na podwórku bez względu na pogodę. Podstawą jest dostosowane do warunków ubranie.​

  • Każde dziecko powinno być wyposażone w ubranie wodoodporne

  • Każde dziecko powinno zostawić w pracowni worek z podpisanymi ubraniami i akcesoriami na zmianę (w razie przemoczenia)

  • Dziecko powinno być wyposażone w dostosowany do wieku i wzrostu plecak.

  • Dzieci przyjeżdżają do bazy po śniadaniu zjedzonym z rodziną w domu.

  • Do plecaka rodzice pakują drugie śniadanie i sztućce. Pojemniki po drugim śniadaniu mogą posłużyć jako naczynia obiadowe.

  • Każde dziecko powinno być wyposażone we własny bidon z napojem lub wodą, który w razie potrzeby będziemy uzupełniać świeżą wodą mineralną, a także termos z ciepłym napojem.

IMG_2544.JPG
416A6989.jpg

Aranżacja przestrzeni

Wakacje w Puszczyku maja charakter terenowy. 

Na infrastrukturę wypoczynku składać się będą pracownie terenowe, miejsce ogniskowe, leśny plac zabaw, ogrzewane toalety typu Toi Toi. 

Półkolonie w Puszczyku przeprowadzane będą na terenie kompleksu leśnego Las i Rezerwat Antoniuk.

Ludzie

Ciepło. Cierpliwość. Kompetencje. Doświadczenie. Wyrozumiałość. Spontaniczność. Tylko taki klucz pozwoli na zbudowanie zespołu opiekunów, który będzie w stanie sprostać dziecięcym fantazjom i oczekiwaniom rodziców.

Nasza kadra to grupa ludzi o nietuzinkowym doświadczeniu w pracy z dziećmi. Posiadająca kompetencje zdobyte nie tylko w trakcie studiów uniwersyteckich, ale także w praktyce. Osoby kochające naturę, naturalny rozwój, rozumiejące rolę intuicji w wychowaniu dzieci.

42.jpg

Zajęcia

Wszystkie zajęcia realizowane są na podwórku, na terenie bazy fundacji i podczas wypraw do lasu, w oparciu o najważniejsze potrzeby rozwojowe dzieci - spontaniczny ruch i swobodną zabawę.

5-ciodniowe turnusy. Opieka od 7:30 do 16:30.

Koszt 680 złotych.

bottom of page